Hudba ke svatebnímu obřadu

Z bohaté nabídky našich služeb si určitě vyberete.

V případě konání svatby na místě bez elektřiny, např. v lese, použijeme hudební nástroje i ozvučovací techniku na akumulátor. Žádná výzva pro nás není příliš velká.

Housle a klavír

Osvědčená romantická kombinace, která se hodí na každou svatbu

Cena: 6000 Kč + dopravné

Sólové housle

Sólové akustické či elektrické housle, případně
s reprodukovaným doprovodem.

Cena: od 4500 Kč + dopravné

Sólový klavír

Profesionální digitální klavír příjemně doplní každou svatbu a oslavu

Cena: 5000 Kč + dopravné

Housle a varhany

V případě konání svatby v kostele rádi rozezníme královský nástroj

Cena: 5000 Kč + dopravné

Sólové varhany

Staletími ověřená klasika, která se hodí na církevní i civilní obřady v kostele

Cena: 4000 Kč + dopravné

Hudba k hostině

Pokud budeme hrát na Vaší svatbě, rádi po svatebním obřadu vytvoříme příjemnou atmosféru při hostině nebo rautu. Mimo svatbu najdete nabídku našich služeb zde.

Cena: dle délky hostiny

Speciální nabídka: fluidní klavír

Přejete si na své svatbě prožít jedinečný hudební zážitek, který na žádné jiné svatbě nikdo neuslyší? Máme pro Vás unikátní nabídku fluidního klavírního doprovodu, který vychází z aktuálního dění u slavobrány a naprosto se přizpůsobuje přítomnému okamžiku, ve vhodných chvílích graduje pro umocnění emotivity chvíle, jindy podkresluje atmosféru. Tento způsob hudebního doprovodu vychází z individuální domluvy – snoubenci mohou sdělit, jaké skladby si přejí slyšet, a my jejich přání zohledníme – není třeba se obávat, že Vaše oblíbená píseň nebude součástí Vašeho velkého dne.

Cena: 5500 Kč + dopravné

Tím nabídka nekončí

Nevybrali jste si? Nevadí, i tak nás v případě zájmu neváhejte kontaktovat, spolupracujeme s řadou dalších skvělých hudebníků a rádi připravíme aranžmá dle Vašeho přání.


Dopravné

Dopravné účtujeme 8 Kč za kilometr, jezdíme z Pardubic.

Zaujala Vás naše nabídka?

Spojte se s námi pomocí kontaktního formuláře.

Výběr hudby ke svatebnímu obřadu

Každý svatební obřad včetně hudby je velice individuální a důležité je, aby Vás skladby, které Vás budou provázet, vystihovaly, aby se Vám líbily a abyste se při nich cítili krásně. Uvádíme zde typickou strukturu civilního svatebního obřadu, rádi se přizpůsobíme Vašemu přání a vkusu.

  • Příchod ženicha a svědků
  • Příchod nevěsty
  • Polibek a chvíle po něm – kratší hudební vložka pro umocnění emotivity chvíle s možností plynulého navázání na další části svatebního obřadu
  • Podpisy dokumentů matriky a přípitek – podkresová hudba při posledních formalitách obřadu a případném přípitku novomanželů se svědky a oddávajícím
  • Gratulace – ke gratulacím je žádoucí vybrat více písní podle počtu hostů (jedna skladba vystačí na 15–20 gratulantů)
  • Odchod novomanželů špalírem – závěrečná píseň celého svatebního obřadu

Tato osnova svatebního obřadu není nikterak závazná – například je možné, aby oba snoubenci nastupovali za doprovodu jedné písně, nebo můžeme zahrát zvláštní píseň při nástupu družiček – záleží pouze na Vašem přání. V případě zájmu můžeme zajistit také hudbu před svatebním obřadem, podkresovou hudbu při mluveném projevu oddávajícího, hudební doprovod svatební hostiny či píseň k prvnímu tanci.

Pokud si chcete písně rozepsat do přehledného formuláře, můžete si jej stáhnout zde: Nas_seznam_pisni_na_svatbu.pdf